GÖL KONAKLARI KARAAĞAÇ

KLASİK MİMARİDE

MODERN YAŞAM

Büyükçekmece gölü ve bölgesi İstanbul’un en yoğun “Villa” projelerinin olduğu bölgesidir. Bu bakımdan yoğun betonarme ve yüksek yapılar ile boğulan İstanbul’a en yakın mesafede mükemmel bir alternatif sunmaktadır. Gölkonakları Karaağaç projesi bölgede göle tamamen hakim konumdaki hemen hemen tek projedir. Proje içindeki 58 adet villanın tamamı gölü görmektedir. Her eve ait 800 ile 1.500m2 arasındaki arsalar mükemmel manzara eşliğinde dilediğiniz aktivitenizi veya hobinizi gerçekleştirmenize olanak veriyor. Karaağaç köyünün yanıbaşında olması günümüzde en çok aranılan doğal ürünlerle ve ortamlarla iç içe yaşarken aynı zamanda diğer yanda şehir merkezinin avantajlarına da sahip olmanıza olanak sağlıyor. Avrupa ve Anadolu Yakası’nın tüm bağlantı yollarına yakınlığıyla bilinen Büyükçekmece Karaağaç Mahallesi’ndeki projemize yeni yapılmış olan üçüncü çevre yolu bağlantısı sadece 4 km mesafede. Bu sayede eşsiz bir konumla İstanbul’un gelişen altyapısı ile en kolay bağlantıya sahip olacaksınız. Büyükçekmece Gölü’ne yeni yapılacak Marina İstanbul projesi ile deniz ulaşımını da kullanabileceğiniz gibi tekne zevkinize de kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Yeni otoyol gişelerine yakınlığı, yeni havaalanına 30 dakika mesafede olması, civardaki son derece kaliteli okullar ve alışveriş merkezleri huzur dolu GERÇEK villa yaşantısının keyfine varmanızı sağlıyor.

GÖZ ALAN MİMARİ

İnsanın gözü hep en güzeli, en estetik olanı arar. Gölkonakları Karaağaç evlerinin mimarisi klasik betonarme mimari ile elde edilmesi çok zor detayları en güzel şekilde meydana getiriyor. Benzeri olmayan estetik ile çocukluğunuzda hayallerinize kazınmış o sıcak yuva konsepti daha ilk bakışta sizi kendine çekiyor. Seyretmekten huzur bulup keyif alacağınız bir mimari.

ÇOCUKLARIN HAYAL DÜNYASI

Çocukların ileriki hayatlarında başarıya giden yolda hayal güçlerinin ne denli güçlü olduğu en önemli etkenlerden birsidir. Gölkonakları Karaağaç evleri gerek benzersiz mimarisi ve geniş bahçeleri gerekse özel yapı teknolojisi sayesinde çocuklarımızın hayal güçlerini canlandırıyor.

ÇEVRE VE PEYZAJ DÜZENLEME

Gölkonakları Karaağaç projesindeki tüm evler Büyükçekmece gölüne tamamen hakim bir manzaraya sahiptir. Her evin tamamen kendisine ait 800m2 ile 1.500m2 arasında değişen bahçelerinde yüzme havuzundan hobi bahçenize keyif alacağınız tüm aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde ayrıca ortak yeşil alan içinde tenis kortu, basket sahası ve şömineli kulüp evi bulunmaktadır.

DAHA SAĞLIKLI,DAHA DAYANIKLI

Tüm modern dünyada konut yapımında kullanılan tartışmasız en sağlıklı ve dayanıklı yapı tarzı olan Ahşap Taşıyıcı sistem Gölkonakları Karaağaç evlerinde Kanada stadartlarında izolasyon ve yapı kodları ile inşa edilmektedir. Yüzlerce yıldır kullanılan bu teknoloji depreme en dayanıklı yapı sistemi olmasının yanında insan sağlığına olan pozitif etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bir tek bu özelliği bile Gölkonaklarını eşsiz kılmaktadır.

MÜKEMMEL AYRINTILAR

Evlerin bakım istemeyen ve ömür boyu garantili dış cepheleri, shingle çatı kaplamaları, her eve ait kapalı garajları, nem ve rutubet engelleyici özel Tyvek kaplaması, Kanada standartlarında izolasyonu ve kullanılan tüm birinci sınıf malzemeler Gölkonakları Karaağaç evlerinin doğal ayrıntıları. Bütünden etkilendikçe ayrıntılar sizi daha da şaşırtacak.

HAKETTİĞİNİZ KONFOR

Doğalgaz kombi sistemli yerden ısıtma ve radyatör sistemi mükemmel izolasyon sayesinde sizi ve cebinizi çok memnun edecek. Dilerseniz her evde bulunan Fransız döküm şömineniz ile de evinizi ısıtabilirsiniz. Her evde standart bulunan merkezi vakum sistemi elektrik süpürgesini ortadan kaldırıyor. Rutubeti kontrol eden sistem ve en üst düzey ses izolasyonu size harika uykular uyutup huzur bulmanıza yardımcı olacak.

Aylık Bülten

GÖL KONAKLARI hakkındaki yeniliklerinden haberdar olmak istiyorsanız lütfen mail adresinizi yazınız.

"DOĞAYLA İÇ İÇE SEÇKİN BİR YAŞAM"

GÖL KONAKLARI KARAAĞAÇ
3. ETAP BAŞLIYOR